Adres klubowy

Kontakt

WŁÓKNIARZ – KIPER  PIOTRKOWIANIN

27 : 25   ( 17 : 10 )

Dzisiejszy mecz był bardzo ważnym spotkaniem. Piotrków posiadał 2 punkty przewagi nad naszym zespołem, a po dzisiejszej porażce zrównał się się  punktami z nami. Posiada natomiast lepszy bilans bezpośredniego spotkania  ale liga dalej trwa i można się wszystkiego spodziewać. O walkę o 1-2  miejsce ,które premiuje udziałem w mistrzostwach

Polski.Prawdopodobnie pożegnał się już Elektronik Łódź i MKS Wieluń. Nasi koledzy z Kipera mają przed sobą trudne spotkanie w najbliższą niedzielę z  łódzkim Chks- em. Od tego spotkania może zależeć , kto będzie się jeszcze liczył w walce o 1-2 miejsce.

My natomiast  gramy z Wieluniem na własnej hali /zapraszamy kibiców/ i musimy zdecydowanie to spotkanie wygrać .ponieważ  później mamy trudne spotkanie na wyjeździe z łódzkim CHKS – em / w poprzednim spotkaniu wygraliśmy różnicą 9 goli ale na własnej hali/. Tomaszów również będzie gościł u nas i już w pełnym  składzie z  bramkarzami musimy się zrewanżować za porażkę z nimi 1 bramka. Liga rozkręciła się już na dobre i każde spotkanie jest dla wszystkich drużyn bardzo ważne. Dzisiejszy mecz był bardzo ciekawy i trzymał w 2 połowie w napięciu .Pierwsza połowa należała do Konstantynowian  ,prowadzili wysoko schodząc do szatni z dorobkiem 7 goli.

Duże rozluźnienie i  wysoka  przewaga  wprowadziła rozluźnienie w drużynie ,choć Piotrków  silnie się zmobilizował doprowadzając w 44 minucie do remisu. Dobrze zagrł l dziś  Augustyniak  oraz Drelich .a pozostali  nasi zawodnicy żyją wielką presja zwycięstwa i nie zawsze im wychodzi wszystko. choć nie można im odmówić chęci walki i waleczności. Trenujemy  bardzo mocno i czekamy na nastepne spotkania ,miejmy nadzieję ,że wszystkie już szczęśliwie zakończone dla naszej drużyny.

WŁÓKNIARZ: Kaczorowski(2),Augustyniak(10),Bechcinski(0),Cieślak(4),Jencz(2),

Kostulski(0) ,Drelich(8) ,Calkowski(1)

Zapraszam sympatyków piłki ręcznej do wpisywania się w Księga Gości oraz wydawania swoich opinii na temat rozgrywanych meczy i zawodników.