Terminarz 1 Runda
System rozgrywek: 2-rundowy każdy z każdym w dwóch grupach, a
następnie po 3 pierwsze zespoły grać będą o miejsca 1-6 a pozostałe o
miejsca 7-13.
GRUPA „A”
Udział biorą:
1. UKS Victoria I Tomaszów
2. CHKS II
3. UKS Elektronik I
4. KS Piotrkowianin-Kiper Piotrków Tryb.
5. SPR Pabiks Pabianice
Terminarz:
LIGA MŁODZIKÓW (rocznik 1991/1992) - I RUNDA GRUPA „A”
02.10.2005r. [niedziela] - 1 kolejka
-------- |
UKS Victoria I |
Pauzuje |
25:21 |
CHKS II |
SPR Pabiks |
12:27 |
UKS Elektronik I |
KS
Piotrkowianin-Kiper |
09.10.2005r. [niedziela] - 2 kolejka
-------- |
Pauzuje |
KS
Piotrkowianin-Kiper |
17:21 |
SPR Pabiks |
UKS
Elektronik I |
41:11 |
UKS Victoria
I |
CHKS II |
16.10.2005r. [niedziela] – 3 kolejka
-------- |
CHKS II |
Pauzuje |
12:26 |
UKS
Elektronik I |
UKS Victoria
I |
38:14 |
KS
Piotrkowianin-Kiper |
SPR Pabiks |
23.10.2005r. [niedziela] - 4 kolejka
-------- |
Pauzuje |
SPR Pabiks |
29:15 |
UKS Victoria
I |
KS
Piotrkowianin-Kiper |
15:21 |
CHKS II |
UKS
Elektronik I |
06.11.2005r. [niedziela] – 5 kolejka
-------- |
UKS
Elektronik I |
Pauzuje |
40:16 |
KS
Piotrkowianin-Kiper |
CHKS II |
24:36 |
SPR Pabiks |
UKS Victoria
I |
LIGA MŁODZIKÓW (rocznik 1991/1992) - II RUNDA GRUPA „A”
20.11.2005r. [niedziela] - 6 kolejka
-------- |
Pauzuje |
UKS Victoria
I |
34:31 |
SPR Pabiks |
CHKS II |
28:15 |
KS
Piotrkowianin-Kiper |
UKS
Elektronik I |
27.11.2005r. [niedziela] - 7 kolejka
-------- |
KS
Piotrkowianin-Kiper |
Pauzuje |
32:27 |
UKS
Elektronik I |
SPR Pabiks |
14:33 |
CHKS II |
UKS Victoria
I |
04.12.2005r. [niedziela] – 8 kolejka
------- |
Pauzuje |
CHKS II |
38:9 |
UKS Victoria
I |
UKS
Elektronik I |
14:47 |
SPR Pabiks |
Piotrkowianin
Kiper |
11.12.2005r. [niedziela] - 9 kolejka
-------- |
SPR Pabiks |
Pauzuje |
27:21 |
KS
Piotrkowianin-Kiper |
UKS Victoria
I |
27:19 |
UKS
Elektronik I |
CHKS II |
18.12.2005r. [niedziela] – 10
kolejka
-------- |
Pauzuje |
UKS
Elektronik I |
18:41 |
CHKS II |
KS
Piotrkowianin-Kiper |
36:16 |
UKS Victoria
I |
SPR Pabiks |
Termin zakończenia rozgrywek wojewódzkich 16 kwiecień 2006r.
Ćwierćfinał MP: 29 - 01 kwiecień/maj 2006r.
Półfinał MP: 19 - 21 maj 2006r.
Finał MP: 01 - 04 czerwiec
2006r.
GRUPA „B”
Udział biorą:
1. UKS Elektronik II
2. CHKS I
3. UKS Victoria II Tomaszów
4. KKS Włókniarz
5. MKS MOS Wieluń
6. LKS Ner Poddębice
Terminarz:
LIGA MŁODZIKÓW (rocznik 1991/1992) - I RUNDA GRUPA „B”
02.10.2005r. [niedziela] - 1 kolejka
25:25 |
UKS Elektronik II |
LKS Ner Poddębice |
23:16 |
CHKS I |
MKS MOS Wieluń |
17:40 |
UKS Victoria
II |
KKS Włókniarz |
09.10.2005r. [niedziela] - 2 kolejka
45:15 |
KKS Włókniarz |
LKS Ner Poddębice |
22:18 |
MKS MOS Wieluń |
UKS Victoria
II |
16:44 |
UKS
Elektronik II |
CHKS I |
16.10.2005r. [niedziela] – 3 kolejka
33:11 |
CHKS I |
LKS Ner Poddębice |
33:21 |
UKS Victoria
II |
UKS
Elektronik II |
22:13 |
KKS Włókniarz |
MKS MOS Wieluń |
23.10.2005r. [niedziela] - 4 kolejka
18:24 |
LKS Ner Poddębice |
MKS MOS Wieluń |
15:58 |
UKS
Elektronik II |
KKS Włókniarz |
28:11 |
CHKS I |
UKS Victoria
II |
06.11.2005r. [niedziela] – 5 kolejka
24:22 |
UKS Victoria
II |
LKS Ner Poddębice |
33:20 |
KKS Włókniarz |
CHKS I |
34:8 |
MKS MOS Wieluń |
UKS
Elektronik II |
LIGA MŁODZIKÓW (rocznik 1991/1992) - II RUNDA GRUPA „B”
20.11.2005r. [niedziela] - 6 kolejka
29:29 |
LKS Ner Poddębice |
UKS
Elektronik II |
25:21 |
MKS MOS Wieluń |
CHKS I |
49:11 |
KKS Włókniarz |
UKS Victoria
II |
27.11.2005r. [niedziela] - 7 kolejka
25:32 |
LKS Ner Poddębice |
KKS Włókniarz |
23:27 |
UKS Victoria
II |
MKS MOS Wieluń |
36:16 |
CHKS I |
UKS
Elektronik II |
30.11.2005r. [środa] – 8 kolejka
13:36 |
LKS Ner Poddębice |
CHKS I |
18:32 |
UKS
Elektronik II |
UKS Victoria
II |
25:37 |
MKS MOS Wieluń |
KKS Włókniarz |
11.12.2005r. [niedziela] - 9 kolejka
29:15 |
MKS MOS Wieluń |
LKS Ner Poddębice |
39:10 |
KKS Włókniarz |
UKS
Elektronik II |
20:35 |
UKS Victoria
II |
CHKS I |
18.12.2005r. [niedziela] – 10
kolejka
21:20 |
LKS Ner Poddębice |
UKS Victoria
II |
28:30 |
CHKS I |
KKS Włókniarz |
16:28 |
UKS
Elektronik II |
MKS MOS Wieluń |
Termin zakończenia rozgrywek wojewódzkich 16 kwiecień 2006r.
Ćwierćfinał MP: 29 - 01 kwiecień/maj 2006r.
Półfinał MP: 19 - 21 maj 2006r.
Finał MP: 01 - 04 czerwiec
2006r.
|